Logo

Zimski gumi 215 65 16

Број на оглас: 3422751 | Објавен на: 09.11.2019, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 165 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicni zimski gumi 4x4, so dimenzii 215 65 16 koristeni samo 2 meseci.
Dlabocina na sarata e skoro 7 mm.
Gumite pasuvaat za pomalite dzipovi: Huyndai Tucson, Kia Sportage, Audi Q5, VW Tiguan,
Toyota Rav i sl.
Barajte na Viber +389 70 272 637

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Toni