Logo

Bandaz 16 original za Hyundai Tucson

Број на оглас: 3422754 | Објавен на: 09.11.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 165 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Originalen bandaz / felna za Tucson.
Bandazot e od rezervnoto trkalo, ne e kriv, nitu krsen, nitu repariran

Barajte na Viber + 389 70 272 637

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Toni