Logo

VW TOUAREG R5 NOV UVOZ !!!!!

Број на оглас: 3422770 | Објавен на: 31.03.2020, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Djipot e so realni 193 000 km proverka kade sakate i za kilometri i za motor menjac prva farba vo extra sostojba novi Zimski gumi site 4 se isti ...plateni site davacki do registracija za kes extra cena moze i zamena so realni ponudi !!!

 CVETAN

Потврден огласувач