Logo

AUDI A5 2.0 TDI 177KS SPORTBACK

Број на оглас: 3423153 | Објавен на: 01.07.2020, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 16.300 €

18.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A5 2.0 TDI EKSTRA ZACUVANA -12
Al bandasi 18ki so novi gumi 
El stakla 
El retrovizori 
Klimatronik 
Greaci na sedista 
Navigacija 
Cd mp3 so cd card usb aux 
Led farovi i stopovi 
6 brzini 
3 kluca 
Kolata e kompletno servisirana i e ekstra zacuvana 
REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON DO 21.08.2020

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач