1 / 8
Camaro 2013g SS 6.2cc 469ps-Mozna Zamena
35.000 €
15.01.2021 00:03

Гостивар / Гостивар

Марка:

Chevrolet

Модел:

Camaro

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Жолта

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

469 kw / 638 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Camaro Ss
2013 godina
V8 469 ps
Kolava e americki tabli Moze da se carini
Gps
20 inch bandazi
Transformer edition
Mozna zamena
Cena bez carina 30.000 eu
So carina-Mk tabli 35 iljadi eu
Mozna zamena za pomala kola so vasa doplata ili Zamena Za Stan vo Gostivar Ohrid Ili skopje
Info 070 888 882
Mk tabli-35.000 eu

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот