Logo

Peugeot 307 sw 1.6hdi pezo

Број на оглас: 3423230 | Објавен на: 21.02.2020, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


1.6 hdi 110ks
Klimatronik
Full oprema
Novi gumi vozeni edna sezona
Vo ekstra sostojba napraven redoven servis pred 2000km
Uvezena pred 3 godini i vozena mnogu malku, redovno odrzuvana vo ovlasten servis.
Moze zamena za benzinec do 90ks (za pocetnici) ili zemjodelska mehanizacija.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Tel 070/443-488

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Peugeott

Потврден огласувач