Logo

Iphone 6 16 GB

Број на оглас: 3423365 | Објавен на: 30.05.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 6

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 100 €

120 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Iphone 6 silver 16 gb, dobro socuvan, battery health 100% mada povise od eden den ne drzi, cena 120e fiksna. Mozna e i zamena nekoja...
Broj za kontakt 077622883

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Code0

Потврден огласувач