Logo

Imt 5136

Број на оглас: 3423441 | Објавен на: 03.05.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Fiesta 2001 1.2 benzin
Reg do mart, 2020 pali vozi,
500evra Fiksno.

95god
136ks
Registriran
Bez prikolica ,
So prikolica 5500evra registrirana
Tel 00491773647580 viber watcapp
Vo centar zupa se naoga. Debar.
SAMO OZBILNI LUGE VE MOLAM ,NA LICE MESTO KOJ E ZAINTERESIRAN NEKA GO VIDI.I BES GLUPI PRASANJNA,KOJ E ZA KUPUVAJNE KE ODI DA GO VIDI.

 Дебар    Општина:Центар Жупа

Прати Е-Маил

 shemo