Logo

Siemens Болјери

Број на оглас: 3423522 | Објавен на: 23.05.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат два исправни проточни болјери Siemens.И двата се по 21 kw со 10 bar притисок,произведени во Германија.Цена за еден бојлер е 6,000денари

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач