Logo

Alfa Romeo 146 1.9 TD 90ks

Број на оглас: 3423803 | Објавен на: 16.02.2020, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 146

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alfa Romeo 146 1.9TD 90ks vo odlicna sostojba. Smenet rebrest kais i vodna pumpa,lamela potisna i drug lager,diskovi i plocki.
Vo cenata odi uste edna ista Alfa 146 za delovi.
Info na mob 076 408 154 Slobodan

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач