Logo

Deloven prostor Vo centarot na Gevgelija

Број на оглас: 3423805 | Објавен на: 09.08.2020, 05:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 42 m²

Греење: Струја

Цена: 250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Deloven prostor Kompletno renoviran Vo centarot na gevgelija.se izdava na podolg vremenski period pogoden za kafeterija,kladilnica,notar,advokat,butik.42m2 korisna povrsina+8m2 magacin so 2wc.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач