Logo

Двосед,Dvosed/Кревет,Krevet целосно нов

Број на оглас: 3424000 | Објавен на: 22.02.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Вид на оглас: Се продава


КРЕВЕТОТ Е ЦЕЛОСНО НОВ, КОРИСТЕН Е НЕКОЛКУ МЕСЕЦИ. МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ И ЗА СПИЕЊЕ.
ИМА КВАЛИТЕТНА ПОДЛОГА. ИЗРАБОТЕН Е ОД ШТОФ И ДЕЛУМНО ЕКО КОЖА. УДОБЕН Е, МЕК И ДОВОЛНО ШИРОК, ПА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ И ЗА СПИЕЊЕ.
================================

*За подетални информации:
Моб.: 075 640 367
Моб.: 075 640 367
Моб.: 075 640 367

*Ѕвонете во период од 10:00 – 22:00ч.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ПРИЛЕП

Потврден огласувач