Logo

Kia rio za delovi

Број на оглас: 3424460 | Објавен на: 30.06.2020, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Rio

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia rio 2004g za delovi za povece informacii na telefon
078.845.983...
070.522.689

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач