Logo

YAMAHA R1 1000 NA BG TABLI

Број на оглас: 3424461 | Објавен на: 23.02.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2000

Модел: R1

Километри: 40000

Цена: 1.950 €

2.050 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba bez dodatno farbanje ne e padano se orginal na nego na nego.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач