1 / 12
KUKI VIKENDICI BARAKI KONTEJNERI MAGACINI
1 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 21:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

delovni prostorii sekakvi vidovi na montazni proizvodi ken panel vi nudi proizvodi po evropski standardi za pojse informaciji javetese kaj nas 070 706 116 www.kenpanel.mk

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам