Logo

MESARSKI NOZ SWIBO

Број на оглас: 3424633 | Објавен на: 16.09.2020, 06:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


NOV MESARSKI NOZ, SWIBO PANDLER DOLZINA NA SECILO 14 cm

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 srgan

Потврден огласувач