Logo

Selektor za zito na stuja

Број на оглас: 3424849 | Објавен на: 31.05.2020, 15:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Selektorot za zito e na struja i mnogu malce koristen. Vredi da se vidi.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач