Logo

Reno megan 1.5 Dci 2012 god (mozna zamena)

Број на оглас: 3424875 | Објавен на: 22.05.2020, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.850 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Рено меган донесен од Германија од еден газда, 1.5 dci 90 Кс Еуро 5, многуекономично возило, сервисирано
И Регистрирано до 01.2021 .Со можност за купување на рати преку mogo.mk, mozna zamena za pomalo gradsko vozilo prednost polo, punto, korsa

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Blagoj