Logo

Golf 6 77kw 105ps 10

Број на оглас: 3425168 | Објавен на: 05.08.2020, 16:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e donesen od germany
so vozenje ima servisna kniska
Napraven golem servis vo germany
Registriran na mk tablici

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zlate