Logo

Lanci za sneg 14,15 ski

Број на оглас: 3425387 | Објавен на: 14.02.2020, 19:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Lanci za sneg 14,15 ski zamena a 17 ski moze i za kes cenata e 800 den za po detalno na tel: 078732826

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач