Logo

CITROEN C1. AYGO .107. DIZEL 1.4 HDI 2007 GOD OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3425408 | Објавен на: 07.04.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C1

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


C1 DIZEL 1.4 HDI OD SVAJCARIJA

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач