Logo

Bmw 520 f10 2012

Број на оглас: 3425429 | Објавен на: 15.02.2020, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 520 D God:2012 sport paket
ful oprema osven koza
sacuvan do max vredi da se vidi

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач