Logo

Fiat Punto 1.3Jtd

Број на оглас: 3425450 | Објавен на: 18.02.2020, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor 1.3jtd 55kw
klima
nov akomulator
registrirano
bez nikakvi problemi

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zo-mac

Потврден огласувач