1 / 1
Se prodava ABB 160 amperski prekidac
2.500 МКД
11.11.2019 23:26

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava 160 amperski prekidac od markata ABB, tocniot model e: ABB Sace S2N 160A

kontakt preku viber: 076221550

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Stefan Janevski
Потврден огласувач
076221550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам