1 / 4
Se prodavaat dva kontaktori Siemens
1 МКД
12.11.2019 00:07

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodavaat dva kontaktori od markata SIEMENS, slednite modeli:
1. SIEMENS 3TF47 (80 amperi) 4000 denari
2. SIEMENS 3TB48 (90 amperi) 5500 denari

dvata rabotat na 24v DC napon

kontakt - stefan 076221550 (moze i na viber)

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Stefan Janevski
Потврден огласувач
076221550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам