Logo

Blue Ray DVD Player Samsung BD-P1580

Број на оглас: 3426175 | Објавен на: 22.06.2020, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Blue Ray DVD Player
Samsung BD-P1580

>> PODOBRO BARAJ NA VIBER <<

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач