Logo

IZDUVNA GUSANA GRANA BMW

Број на оглас: 3426327 | Објавен на: 11.08.2020, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: Bmw

Tип на делови: Издувниот систем / турбо

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam izduvna gusana grana . Seriski broj na delot OEM 11622248166 e.

Se vklopuva navedenite modeli :
3 SERIES E46 (06/1998 — 08/2006) 5 SERIES E39 (12/1997 — 12/2003) 5 SERIES E60 (02/2002 — 02/2007) 5 SERIES E61 (11/2002 — 02/2007) 7 SERIES E38 (12/1997 — 07/2001) 7 SERIES E65 (11/2001 — 02/2005) X5 E53 (01/2000 — 09/2006)

Kontakt na Viber

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач