Logo

Fiat punto Far lev

Број на оглас: 3426556 | Објавен на: 23.02.2020, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Samo eden lev far za Punto 1999-2002.bez skrseno i bez zaden kapak.Farot e poloven

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vw

Потврден огласувач