Logo

Mikser za beton

Број на оглас: 3426639 | Објавен на: 19.08.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


6500 +ddv

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач