Logo

Se pridava iveco

Број на оглас: 3426966 | Објавен на: 14.02.2020, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 €

3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iveko 1998g so 20sedista voziloto e redovno servisirano ima 4 novi gumi registrirano ceka godina

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Fuat

Потврден огласувач