Logo

205/55 16ki Sportiva

Број на оглас: 3427248 | Објавен на: 23.02.2020, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 isti gumi
Proizvedeni 2016 godina

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Andon

Потврден огласувач