Logo

Central 23

Број на оглас: 3427578 | Објавен на: 15.02.2020, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pecka za parno Central 23 mnogu dobro socuvana i malku koristena

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач