Logo

Generic trigger SM 50

Број на оглас: 3427582 | Објавен на: 11.12.2019, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Generic trigger SM50 vo odlicna sostojba registriran motorot ima masina od 125 cc 4t registrian na 50 cc

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 XxX

Потврден огласувач