Logo

MOTOR 270 CDI MERCEDES

Број на оглас: 3427714 | Објавен на: 17.02.2020, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 270 CDI

Tип на делови: Мотори

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor Mercedes 270 CDI ekstra sostojba so garancija

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

  070477779

Потврден огласувач