Logo

Se izdava stan na ekstra lokacija Centar

Број на оглас: 3427745 | Објавен на: 19.02.2020, 00:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 83 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: васил ѓоргов

Цена: 370 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e intimen , svetol, a ne e na visok kat i e vo centar,kaj novoto uciliste KAPISTEC,vo mirna okolina ,so park i site potrebni marketi.Kompletno e opremen so dve kupatila, NO MOZE I PRAZEN .Povekje informacii na tel 075439092 . Bez agencii

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач