Logo

Italijansko dizajnirano parce luster

Број на оглас: 3427796 | Објавен на: 05.06.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Italijansko dizajnirano parce luster/svetlosno telo.
Kontakt samo na 078 47 57 54

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач