Logo

sofersajmi palenja dekli tiko tico

Број на оглас: 3428021 | Објавен на: 19.09.2020, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2019

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi motori dekli sofersajmi menjaci sedista kako novi iventar svee za tikovcii po najniski cenii

 Кратово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач