Logo

Daf XF 95 odlicen

Број на оглас: 3428207 | Објавен на: 29.10.2020, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kamion Daf XF 95 ,proizveden 2000 godina,430 ks vo odlicna vozna sostojba,so novi gumi i poluprikolka Ackermann proizvedena 1989 god.vo odlicna sostojba Se prodava komplet so prikolkata Moze zamena

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач