Logo

Стан во Охрид 76м2

Број на оглас: 3428344 | Објавен на: 01.07.2020, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 76 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Булевар Туристичка

Цена: 60.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е за продажба не се изнајмува.
Станот се наоѓа на прв спрат позициониран е на југоисток. Станот поседува дневна со трпезарија и кујна, спална и тоалет. Станот има два балкони позиционирани на исток и југ со поглед на самоилова тврдина.
Станот се наоѓа во зградата на Ремис на влезот од Охрид наспроти хотел Дончо. Станот се продава без мебел.
За повеќе информации јавете се на 070472973

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач