Logo

Mercedes 320 cls extra

Број на оглас: 3428412 | Објавен на: 23.05.2020, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLS 320

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 12.700 €

12.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana do 16 ti Noemvri!!

Servisirana pred 880 km
Izvonredna sostojba,bez zabeleski
Mozna e i zamena !

 M.

Потврден огласувач