Logo

SE. KUPUVA JUGO

Број на оглас: 3428685 | Објавен на: 26.03.2020, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


SE KUPUVA. JUGO

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 VELJAN