Logo

kupuvam niva vo cemersko

Број на оглас: 3428699 | Објавен на: 24.02.2020, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


kupuvam niva vo cemersko

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач