Logo

CITROEN BERLINGO 2006-GOD GRATIS KROVNI DRZACI (partner)

Број на оглас: 3428735 | Објавен на: 22.02.2020, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.448 €

3.449 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6hdi 66kw
Original kilometri so servisna kniska
Klima
Abs air bag +stranicni
Servo volan so podesuvanje
Tempomat
El.prozori
El.retrovizori
Centralna brava so dalecinsko na kluc
Novi gumi
Citroen ozvucuvanje
Ne farbano ne udirano
Nov akomulator
Bord kompjuter
078-324-075

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dvd

Потврден огласувач