Logo

SAMSUNG NOTE 9 128gb 6ram ZACUVANI MOBIL SHOP

Број на оглас: 3428753 | Објавен на: 26.03.2020, 23:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 9

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 380 €

400 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG NOTE 9 128gb 6ram ZACUVANI MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач