Logo

Нива

Број на оглас: 3429003 | Објавен на: 14.08.2020, 07:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 18700 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Земјоделско земјиште 18700м2
Една парцела
с.Црнилиште
Св. Николе
може замена

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач