Logo

Нива

Број на оглас: 3429006 | Објавен на: 22.11.2020, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5356 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 200 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


5356м2
с. Црнилиште
Св. Николе

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач