Logo

Mercury four stroke 115 EFI 2004god

Број на оглас: 3429333 | Објавен на: 01.07.2020, 01:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Делови и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Mercury four stroke 2004 god registrirana vo ohridskata kapetanija
Cena po dogovor
Informacii na 078340601 moze zema so dzip

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач