Logo

Lenovo Z5 Pro

Број на оглас: 3429504 | Објавен на: 20.02.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: Z5 Pro

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 9.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Top telefon Lenovo Z5 Pro

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ЕD

Потврден огласувач