Logo

Elektromotor 4 kw

Број на оглас: 3429650 | Објавен на: 06.04.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


4kw 900 obrtai
Rade Koncar Trofazen.
Motorot e so perki vnatre ,, ladenjeto
Raboti dobro
Tel,078 884 113

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач