Logo

Se prodavaat jakni vo odlicna sostojba *EFTINO*

Број на оглас: 3429748 | Објавен на: 04.07.2020, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Црвена

Цена: 600 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknite ne se noseni mnogu, vo dobra sostojba, ne se iskinati ili ispukani.

Slika 1 - Jakna L, cena 600 den.
Slika 2 - Jakna M - L, cena 600 den.
Slika 3 - Kaput L, 50% volna, cena 800 den.
Slika 4 - Kaput XL, 60% volna, cena 800 den.
Slika 5 - Jakna S, 100% koza, cena 1000 den.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач